Демони під сакурою

Демони під сакурою

Свого часу я шукав якусь ОVА-шку, яка б могла описати феодальну Японію з нового ракурсу, не типового для самурайських бойовиків і наткнувся на один з спін-оффів цього серіалу. Перше враження (а воно, як відомо, найстійкіше) - це аніме про кавайних (!) самураїв.

Оскільки це рецензія, то коротко про сюжет – «Повернувшись з Європи цілитель Кодо Юкімура безслідно зник, і його дочка Тідзуру, переодягнувшись в самурая, вирушає на його пошуки. У перший же день перебування в тодішній столиці, Кіото, вона потрапляє в руки загону Сінсенгумі, які під страхом смерті змушують її залишитись...»

Але, чесно кажучи в цьому аніме сюжет не головне (хоча й заслуговує уваги, але спойлерити не в моїх правилах), а головне - це враження від нього. Навіть ті серії в яких, здавалось би, нічого особливого не відбувались містили в собі якийсь шарм та своєрідний стиль, що залишав приємне враження та бажання дивитись далі...

Аніме розділено на 2 сезони та один спін-офф, про який вже згадувалось вище. Досить важливо те, що розділ сезонів співпадає по суті з переходом від однієї епохи до іншої – від епохи поєдинків на катанах до епохи вогнепальної зброї, проте головною темою і ниткою, що проходить через все аніме, є безперечно, те які почуття та емоції розвиваються на тлі історичних та іноді фантастичних (все ж таки там є демони) подій.

В будь-якому разі я можу сміливо рекомендувати це аніме всім, хто любить історичну тематику та чудово виконану роботу художників.

Автор:
Someone else
Назад
  • Перегляди: 1063
  • Коментарі: 0
Доброго дня, Ви зайшли на сайт як гість.
Просимо Вас зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі

b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit