Хвіст Феї

Правила гри
Хвіст Феї


У колоді лишень 16 карт, кожна з яких має вартість (виражену числом) і ефект (усього 8 різних персонажів). Гра триває стільки раундів, скільки буде потрібно для того, щоб один із гравців набрав необхідну для перемоги кількість очок (4 очки для гри вчотирьох, 5 очок для гри втрьох і 7 – для гри удвох). Перед кожним раундом колода карт перемішується, її верхня карта відкладається в бік і не бере участі в раунді (і ще 2 карти, якщо гравців двоє), потім кожен гравець отримує по 1 карті з решти колоди. Перший гравець на перший раунд визначається випадковим чином.

У свій хід гравець добирає 1 карту з верху колоди, а потім скидає 1 карту перед собою, виконуючи її дію. Наприклад, Люсі дозволяє підглянути карту з руки одного з суперників, а Ельза – захиститися від ефектів чужих карт, Ґрей дозволяє порівняти карти з одним із суперників, і власник карти із більш низькою вартістю вибуває до кінця раунду. Джувія – дозволяє помінятися картами з іншим гравцем.

Раунд завершується, якщо в кінці ходу гравця в колоді не залишилося карт, або якщо у грі залишився лише один гравець. У другому випадку він і отримує переможне очко. У першому ж випадку переможне очко отримує гравець, у якого на руці залишилася карта із найвищою вартістю, з-поміж усіх інших. У разі рівності очко віддається гравцеві, сума вартості карт відбою якого вища. Якщо ніхто з гравців не набрав потрібної для перемоги кількості очок, починається новий раунд. Новим першим гравцем призначається гравець, що сидить ліворуч від колишнього першого гравця.
Назад
  • Перегляди: 2050
  • Коментарі: 0
Доброго дня, Ви зайшли на сайт як гість.
Просимо Вас зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі

b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit