МіцуБух

Правила гри
МіцуБух


Суть гри полягає в тому, щоб витягувати карти з колоди та виконувати завдання. Колода може лежати як звичайна карткова колода – купкою, так і по-особливому. По-особливому – це коли в центр столу ставлять чарку з алкоголем (келих Короля), а довкола нього по колу розкладені карти. Учасник сам обирає карту та бере її на свій страх та ризик. В обидвох варіантах карти кладуться сорочками вверх. Поряд із кожним учасником – чарка з напоєм, пити із неї можна лише згідно із завданням на карті. Але, як відомо, якщо не можна, але дуже кортить, і ніхто не бачить – то можна. Якщо хтось все-таки побачив, виконується штраф, обумовлений на початку гри (поцілувати Короля, прокукурікати, зробити присідання тощо). Гра закінчується разом із картами в колоді. Хоча при великому бажанні колоду можна перемішати.

Карта Короля
Король гри або обирається на початку гри (це може бути власник хати, іменинник, переможець минулих конкурсів, тощо), або карта Короля кладеться в колоду і випадково потрапляє одному із гравців, який і стає Королем. Король може бути будь-якої статі. Король має вагоме слово при назначені штрафів, в будь-який час може пити з келиха Короля, а також може несподівано поміняти правила гри на свій лад на 1 коло 1 раз за всю гру. Також Король може несуттєво змінювати завдання іншим гравцям, а також має право поцілувати в уста найвродливішу дівчину чи наймилішого юнака.

Карти завдань
Будь-яке завдання обов'язкове до виконання для усіх, зокрема й для Короля. Завдання, в яких написано «доки хтось не витягне таку карту ще раз» означають, що ви зобов'язані виконувати вказане завдання і тримати в себе цю карту доки хтось витягне таку ж карту чи випаде карта «Очищення». Деякі завдання виконуються усіма гравцями незалежно від того, хто саме витягнув карту.

Карта «Очищення»
Цю карту легко вирізнити з-поміж інших по синій стрічці зверху. Ця карта знімає всі актуальні завдання та змушує випити усіх «очищених».
Назад
  • Перегляди: 1354
  • Коментарі: 0
Доброго дня, Ви зайшли на сайт як гість.
Просимо Вас зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі

b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit